Strefa klienta Facebook

O nas

Działamy od 2004 r. kompleksowo na potrzeby Internetu. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www i aplikacji internetowych dla firm.

Naszym celem jest tworzenie jak najbardziej funkcjonalnych oraz w pełni zarządzanych przez użytkownika serwisów internetowych.

Na potrzeby Internetu zajmujemy się projektowaniem grafiki komputerowej i modułów programistycznych, które służą do zarządzania treściami i prezentowania ich w atrakcyjny i interaktywny sposób na stronie internetowej.

Mając na uwadze indywidualne zapotrzebowania Naszych Klientów, doradzamy w jaki sposób zaprojektować nowoczesny, funkcjonalny i efektywny serwis internetowy.

Przykładowe wdrożenia serwisów internetowych
www.expoxxi.pl
Warszawskie Centrum EXPO XXI to jeden z najnowocześniejszych, wielofunkcyjnych kompleksów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce.
www.inter-vion.pl
www.nastula.pl
www.omnires.pl

Firma Omnires oferuje klientom najwyższej klasy, wyróżniające się nowoczesnym i niepowtarzalnym stylem, artykuły wyposażenia łazienek i kuchni.

 

www.atlantic-polska.pl
Firma Atlantic Groupe już od wielu lat jest liderem rynku francuskiego, wyspecjalizowanego w elektrycznych systemach grzewczych oraz produkcji elektrycznych podgrzewaczy wody.

Zmiany w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm

piątek, 29 marca 2013 | Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm.
2010 ® MediaConsulting.pl
zgłoś uwagi do naszej strony www