Strefa klienta Facebook

O nas

Działamy od 2004 r. kompleksowo na potrzeby Internetu. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www i aplikacji internetowych dla firm.

Naszym celem jest tworzenie jak najbardziej funkcjonalnych oraz w pełni zarządzanych przez użytkownika serwisów internetowych.

Na potrzeby Internetu zajmujemy się projektowaniem grafiki komputerowej i modułów programistycznych, które służą do zarządzania treściami i prezentowania ich w atrakcyjny i interaktywny sposób na stronie internetowej.

Mając na uwadze indywidualne zapotrzebowania Naszych Klientów, doradzamy w jaki sposób zaprojektować nowoczesny, funkcjonalny i efektywny serwis internetowy.

Przykładowe wdrożenia serwisów internetowych
www.spselectronics.pl
www.vanila.pl
Firma VANILA oferuje własną odzież pod marką VANILA.  Kolekcje uzupełniają wyroby renomowanych firm polskich i zagranicznych.   

  


www.skarbmatki.pl
www.katalog.mikado.pl

Firma Mikado jest producentem, importerem i dystrybutorem nowoczesnego sprzętu i  najwyższej jakości akcesoriów wędkarskich. Posiada dystrybutorów w ponad 20 krajach europejskich. 

www.polskienagrania.com.pl
Firma Polskie Nagrania zajmuje się  wydawaniem fonogramów z różnymi rodzajami muzyki. Oferuje łatwy dostęp do nagrań w  formie internetowego zakupu płyt, jak i pojedynczych utworów w postaci plików mp3.

Zmiany w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm

piątek, 29 marca 2013 | Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm.
2010 ® MediaConsulting.pl
zgłoś uwagi do naszej strony www