Strefa klienta Facebook

O nas

Działamy od 2004 r. kompleksowo na potrzeby Internetu. Specjalizujemy się w tworzeniu stron www i aplikacji internetowych dla firm.

Naszym celem jest tworzenie jak najbardziej funkcjonalnych oraz w pełni zarządzanych przez użytkownika serwisów internetowych.

Na potrzeby Internetu zajmujemy się projektowaniem grafiki komputerowej i modułów programistycznych, które służą do zarządzania treściami i prezentowania ich w atrakcyjny i interaktywny sposób na stronie internetowej.

Mając na uwadze indywidualne zapotrzebowania Naszych Klientów, doradzamy w jaki sposób zaprojektować nowoczesny, funkcjonalny i efektywny serwis internetowy.

Przykładowe wdrożenia serwisów internetowych
www.segro.pl - wdrożenie serwisu internetowego
Firma SEGRO jest międzynarodową firmą deweloperską i inwestycyjną, z siedzibą w Wielkiej Brytanii.  Notowana jest na giełdzie w Londynie i w Paryżu.
www.cleanburn.com.pl
Multiolejowy system grzewczy Clean Burn pozwala bezpiecznie i ekonomicznie odzyskiwać energię z utylizacji używanego oleju, w miejscu powstawania.
www.pspaudioware.com

PSP to uznana na całym świecie, polska firma produkująca oprogramowanie używane w studiach muzycznych, służące do modyfikowania i uatrakcyjnienia brzmienia muzyki.

www.venezia.pl

Venezia jest wiodącą marką obuwia  na rynku polskim. Produkty firmy łączą światowe trendy mody i charakterystyczny ,,włoski styl„.

www.sommelier.com.pl
Firma Sommelier Dystrybucja Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji win pochodzących z różnych regionów świata. Dostarcza wino do restauracji oraz sieci sklepów specjalistycznych na terenie całej Polski.

Zmiany w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm

piątek, 29 marca 2013 | Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm.
2010 ® MediaConsulting.pl
zgłoś uwagi do naszej strony www