Strefa klienta Facebook

System Strefa Partnera, po zalogowaniu

Internetowy system, który umożliwia w ramach strony internetowej  przydzielanie wybranym grupom użytkowników dostępu do wybranych funkcji (np. Centrum Wiedzy, Szybka oferta, Zamówienia internetowe) i treści (np. sterowniki, instrukcje itp.), które nie są publiczne. (Dostęp wyłącznie po zalogowaniu).

System umożliwia zabezpieczenie treści zarówno na poziomie strony i jak i wybranego pliku.

Wybrane funkcje systemu

Grupy użytkowników

Definiowanie dowolnej liczby grup użytkowników, np. pracownicy, dystrybutorzy, serwisanci, klienci.

Rejestracja

Rejestracja on-line na stronie internetowej z automatycznym bądź potwierdzanym przez administratora dostępem do wybranych zasobów serwisu www.

Personalizacja

Definiowanie przez administratora poziomów dostępu do informacji. Elastyczna w konfiguracji prezentacja wybranych informacji dla jednej, kilku bądź wszystkich grup użytkowników.

Zarządzanie

Możliwość zarządzania on-line wszystkim parametrami, ustawieniami i bazą użytkowników za pomocą panelu administracyjnego.

Statystyki

Analiza m.in. pod kątem daty ostatniego logowania, liczby pobranych plików.
Przykładowe wdrożenia serwisów internetowych
www.expoxxi.pl
Warszawskie Centrum EXPO XXI to jeden z najnowocześniejszych, wielofunkcyjnych kompleksów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce.
www.inter-vion.pl
www.nastula.pl
www.omnires.pl

Firma Omnires oferuje klientom najwyższej klasy, wyróżniające się nowoczesnym i niepowtarzalnym stylem, artykuły wyposażenia łazienek i kuchni.

 

www.atlantic-polska.pl
Firma Atlantic Groupe już od wielu lat jest liderem rynku francuskiego, wyspecjalizowanego w elektrycznych systemach grzewczych oraz produkcji elektrycznych podgrzewaczy wody.

Zmiany w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm

Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm.
2013 ® MediaConsulting.pl
zgłoś uwagi do naszej strony www