Strefa klienta Facebook

System do obsługi Zgłoszeń Serwisowych i Reklamacyjnych

Elektroniczny internetowy System Zarządzania Zgłoszeniami Reklamacyjnymi i Serwisowymi umożliwia zarządzanie procesem obsługi zgłoszeń reklamacyjnych oraz gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Dla kogo:

 • dla firm otrzymujących w bieżącej działalności zwroty reklamacyjne produktów
 • dla firm świadczących naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne poprzez własnych pracowników i firmy zewnętrzne

Dlaczego:

 • Wiarygodność: pewność rejestracji każdego zgłoszenia i zmiany jego statusu.
  W przypadku tradycyjnych kanałów: np. e-mail istnieje duże prawdopodobieństwo nie dotarcia lub opóźnienia dotarcia zgłoszenia do adresata, wynikające z ogólnych problemów funkcjonowania usługi poczty elektronicznej w Internecie
 • Nowoczesny wizerunek: zarządzanie on-line procesem zwrotów i napraw pomiędzy firmą a jej serwisantami, dystrybutorami i klientami
 • Sprawna organizacja pracy: zorganizowana elektroniczna rejestracja i archiwizacja procesów reklamacyjnych i gwarancyjnych z wbudowaną wyszukiwarką
  Wyszukiwanie m.in. po datach zgłoszenia i realizacji, nazwie i modelu urządzenia, użytkownikach np. klient, serwisant, sklep
 • Szybka komunikacja: dostęp poprzez stronę internetową, po zalogowaniu użytkownika, do niezbędnych informacji i zmian statusów w procesie zwrotów i napraw (z opcją automatycznego powiadamiania na konto e-mail o zmianie statusu) 
 • Kontrola i analiza: możliwość analizy wszystkich zasobów elektronicznych
 • Bezpieczeństwo: wszystkie dane są archiwizowane w kopiach zapasowych na serwerach

W ramach wdrożenia zapewniamy:

 • zindywidualizowaną wersje oprogramowania
 • szkolenia i konsultacje
 • utrzymanie i bieżący serwis techniczny
           
Przykładowe wdrożenia serwisów internetowych
www.segro.pl - wdrożenie serwisu internetowego
Firma SEGRO jest międzynarodową firmą deweloperską i inwestycyjną, z siedzibą w Wielkiej Brytanii.  Notowana jest na giełdzie w Londynie i w Paryżu.
www.cleanburn.com.pl
Multiolejowy system grzewczy Clean Burn pozwala bezpiecznie i ekonomicznie odzyskiwać energię z utylizacji używanego oleju, w miejscu powstawania.
www.pspaudioware.com

PSP to uznana na całym świecie, polska firma produkująca oprogramowanie używane w studiach muzycznych, służące do modyfikowania i uatrakcyjnienia brzmienia muzyki.

www.venezia.pl

Venezia jest wiodącą marką obuwia  na rynku polskim. Produkty firmy łączą światowe trendy mody i charakterystyczny ,,włoski styl„.

www.sommelier.com.pl
Firma Sommelier Dystrybucja Sp. z o.o. specjalizuje się w dystrybucji win pochodzących z różnych regionów świata. Dostarcza wino do restauracji oraz sieci sklepów specjalistycznych na terenie całej Polski.

Zmiany w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm

Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm.
2013 ® MediaConsulting.pl
zgłoś uwagi do naszej strony www