Strefa klienta Facebook

Aktualizacja treści w systemie CMS

Proces aktualizacji treści stron internetowych należy do istotniejszych czynników skutecznego funkcjonowania serwisów www w Internecie.

W zależności od branży, tematyki serwisu internetowego i ergonomii systemu CMS metody wprowadzania treści i ich czasochłonność bywają bardzo rożne.

Naszych klientów, którzy zamówili w MediaConsulting.pl projekt strony www, bądź dostosowanie istniejącego serwisu www, do naszego systemu zarządzania treściami, wspieramy działaniami z zakresu aktualizacji treści.

Aktualizacja treści dokonywana jest przez pracowników bezpośrednio w panelu administracyjnym CMS.
Aktualizacja jednorazowa treści

Przy rozpoczęciu współpracy dokonujemy jednorazowego wprowadzenia, za pomocą systemu CMS, wskazanych przez Państwo treści.
Zespół nasz przygotowany jest do szybkiego wprowadzania dużych partii materiału, np. 1000 produktów lub więcej.

Aktualizacja okresowa treści
W ramach bieżącej współpracy mogą Państwo liczyć na naszą pomoc przy aktualizacji treści. W każdej chwili mogą Państwo, zgłosić swoje potrzeby. Po wstępnej akceptacji kosztów niezwłocznie wykonujemy zlecenie aktualizacji.
Aktualizacja zautomatyzowana wykonywana jest za pomocą mechanizmów importu danych do panelu administracyjnego CMS.

Ma szczególne zastosowanie w przypadku zarządzania informacjami dotyczącymi znacznej liczby produktów w rozwiązaniu internetowym „katalog produktów".

Możemy jednorazowo zaimportować z pliku (np. .csv, .xml) z danymi o produktach wszystkie informacje dotyczące produktu: nr katalogowy, klucz zewnętrzny, nazwa, cena, stan magazynowy, parametry, opis, zdjęcia, pliki do pobrania, a także wszystkie ścieżki nawigacji prowadzące do produktu i ich powiązania.

W późniejszym okresie mechanizm importu danych znacznie obniża koszty bieżącej aktualizacji, m. in. cen, stanów magazynowych.

W trakcie aktualizacji treści Przy aktualizacji treści kluczowe znaczenie ma sposób obsługi panelu systemu CMS.
Na rynku istnieją rożne systemy CMS, bardziej lub mniej intuicyjne. Nasi klienci mogą korzystać z naszej autorskiej platformy MC CMS 2.0 i jej mechanizmów wspomagających zarządzanie.
Biuro Obsługi Klienta
Cały czas w ramach samodzielnego zarządzanie treściami za pomocą naszego panelu CMS mogą Państwo liczyć na bezpłatne wsparcie telefoniczne, bądź e-mail w rozwiązywaniu bieżących spraw. bądź pytań.
Szkolenia
Przy wdrożeniu, naszej autorskiej platformy MC CMS 2.0, a także w późniejszym okresie zapewniamy naszym klientom szkolenia z technik wprowadzania treści.
Przykładowe wdrożenia serwisów internetowych
www.expoxxi.pl
Warszawskie Centrum EXPO XXI to jeden z najnowocześniejszych, wielofunkcyjnych kompleksów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce.
www.inter-vion.pl
www.nastula.pl
www.omnires.pl

Firma Omnires oferuje klientom najwyższej klasy, wyróżniające się nowoczesnym i niepowtarzalnym stylem, artykuły wyposażenia łazienek i kuchni.

 

www.atlantic-polska.pl
Firma Atlantic Groupe już od wielu lat jest liderem rynku francuskiego, wyspecjalizowanego w elektrycznych systemach grzewczych oraz produkcji elektrycznych podgrzewaczy wody.

Zmiany w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm

piątek, 29 marca 2013 | Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm.
2010 ® MediaConsulting.pl
zgłoś uwagi do naszej strony www