Strefa klienta Facebook

Utrzymanie i opieka nad usługami

Chcemy być dla Państwa stabilnym partnerem. Zapewniamy, więc w trakcie trwania współpracy, szeroki zakres działań wspierających prawidłowe funkcjonowanie naszych usług

Utrzymanie usług internetowych
Usługi świadczone naszym klientom, są realizowane na naszych własnych serwerach, serwera dedykowanych, którymi zajmują się doświadczeni pracownicy Media Consulting. W zakresie infrastruktury na stałe współpracujemy z europejskim liderem usług internetowych, francuską firmą OVH oraz TP S.A.
Serwis techniczny
Naszym klientom oferujemy (świadczymy) usługi internetowe w trybie "full service". To co odróżnia nas od zwykłego hostingu jest pełna opieka techniczna w tym również opieka w zakresie bezpieczeństwa.  W standardowych usługach hostingu, klient sam musi dbać o bezpieczeństwo rozwiązań z których korzysta. Firma hostingowa zapewnia tylko bezpieczeństwo samego serwera. Zabezpieczenie serwisu internetowego jest już po stronie klienta. Wiele firm nie jest tego świadome i użytkując niesprawne oprogramowanie bardzo często stają się ofiarą ataków hakerów. U nas klient może spać spokojnie, bo w ramach naszych usług ma zapewnione bezpieczeństwo serwera oraz serwisu internetowego.
Opieka merytoryczna
Zapewniamy Naszym Klientom, w dni robocze od 08.00 - do 16.00, pomoc telefoniczną przy obsłudze zarządzania treściami i mechanizmami serwisu internetowego. Ponadto każdy klient korzysta w ramach utrzymania usług z bezpłatnych aktualizacji dotyczących wydajności czy bezpieczeństwa a nie rzadko też rozszerzeń funkcjonalności.
Przykładowe wdrożenia serwisów internetowych
www.expoxxi.pl
Warszawskie Centrum EXPO XXI to jeden z najnowocześniejszych, wielofunkcyjnych kompleksów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce.
www.inter-vion.pl
www.nastula.pl
www.omnires.pl

Firma Omnires oferuje klientom najwyższej klasy, wyróżniające się nowoczesnym i niepowtarzalnym stylem, artykuły wyposażenia łazienek i kuchni.

 

www.atlantic-polska.pl
Firma Atlantic Groupe już od wielu lat jest liderem rynku francuskiego, wyspecjalizowanego w elektrycznych systemach grzewczych oraz produkcji elektrycznych podgrzewaczy wody.

Zmiany w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm

piątek, 29 marca 2013 | Aktualności
Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami w dziale Rozwiązania internetowe dla Firm.
2010 ® MediaConsulting.pl
zgłoś uwagi do naszej strony www